airtec XL-032-0050-050
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri airtec XL-032-0050-050
more Images
airtec XL-032-0050-050
airtec XL-032-0050-050
airtec XL-032-0050-050
airtec XL-032-0050-050
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
airtec
Model:
XL-032-0050-050
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
A4233925
Referentni broj:
Opis
-Moždani udar: 50 mm
-Prečnik klipa: 32 mm
-Piston šipka: 12 mm