Airtech Laser Welding FLW-3000W
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Espelkamp Nemačka
Laserski zavarivački uređaj Airtech Laser Welding FLW-3000W
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Laserski zavarivački uređaj
Proizvođač:
Airtech Laser Welding
Model:
FLW-3000W
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Marie-Harting-Straße 6, 32339 Espelkamp, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Vrsta ulazne struje:
trofazni
Ukupna visina:
1.200 mm
Ukupna širina:
730 mm
Ukupna dužina:
1.200 mm
Ulazni napon:
380 V
Dužina uzemljivačkog kabla:
3.000 mm
Ukupna težina:
205 kg
Trajanje garancije:
12 meseci
Vrsta hlađenja:
voda
Dužina paketa creva:
5.000 mm
Ulazna struja:
16 A
Snaga lasera:
3.000 W
Ulazna frekvencija:
50 Hz
Talasna dužina lasera:
1.080 nm
Kontinuirana snaga:
3.000 kW (4.078,86 KS)
Oprema:
Dostupna tipska pločica, dokumentacija/priručnik
Opis
Ručna laserska zavarivačka mašina AIRTECH 3 kW – vrhunska tehnologija za efikasno zavarivanje lima
Otkrijte pametno i snažno rešenje za precizno lasersko zavarivanje: Airtech ručna laserska zavarivačka stanica sa snagom od 3.000 W! Savršeno pogodna za zahtevnu obradu lima – efikasno, bezbedno i fleksibilno za upotrebu.
Gbodsy R I Tgspfx Adujl
Najvažnije karakteristike:
- Snaga: 3.000 W za najviši kvalitet i brzinu zavarivanja
- Talasna dužina lasera: 1080 nm, kontinuirani rad sa modulacionom frekvencijom do 20 kHz