Behringer HBP310-523GA
Godina proizvodnje
2009
Stanje
Polovno
Lokacija
Nemačka Nemačka
Testera horizontalne trake Behringer HBP310-523GA
more Images
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Testera horizontalne trake
Proizvođač:
Behringer
Model:
HBP310-523GA
Broj mašine:
Godina proizvodnje:
2009
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija:
Deutschland Nemačka
A21195360
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Radni opsezi testere HBP310-523GA:
Gedpeyh Ixajfx Adujbl
Nagib ulevo:
75° okruglo 310 mm, ravno Š x V = 520 x 310 mm
60° okruglo 310 mm, ravno Š x V = 450 x 310 mm
45° okruglo 310 mm, ravno Š x V = 350 x 310 mm
30° okruglo 230 mm, ravno Š x V = 230 x 310 mm
Nagib udesno:
75° okruglo 310 mm, ravno Š x V = 500 x 310 mm
60° okruglo 310 mm, ravno Š x V = 420 x 310 mm
45° okruglo 270 mm, ravno Š x V = 270 x 310 mm
Minimalni prečnik (okruglo): 20 mm