Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Godina proizvodnje
2018
Stanje
Polovno
Lokacija
Holandija Holandija
Citizen BNE-51MSY Citizen BNE-51MSY
more Images
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Citizen BNE-51MSY
Proizvođač:
Citizen
Model:
BNE-51MSY
Godina proizvodnje:
2018
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
, Holandija Holandija
Pozvati
Tehnički detalji
Brzina vretena (maks.):
5.000 o/min
Udaljenost pomeranja ose X:
195 mm
Y osa hod:
80 mm
Radni hod Z-ose:
380 mm
Snaga motora vretena:
15.000 W
Ukupna težina:
8.000 kg
Proizvođač kontrolera:
MITSUBISHI
Model kontrolera:
M730VS
Broj osovina:
8
Detalji ponude
ID oglasa:
A21582758
Referentni broj:
NL-TUR-CIT-2018-00001
Ažuriranje:
Opis
Ova Citizen BNE-51MSY sa 8 osa proizvedena je 2018. godine. Mašina ima maksimalni prečnik šipke od Ø 51 mm i brzinu obrtanja vretena od 5.000 min⁻¹. Opremljena je sa 12 stanica na revolverskoj glavi i hodom kliznog nosača od 195 mm u X1 smeru. Ako tražite visokokvalitetni strug, savetujemo da razmotrite Citizen BNE-51MSY horizontalni strug koji nudimo na prodaju. Kontaktirajte nas za više informacija.
• Maksimalni prečnik šipke (SP1): Ø 51 mm
• Maksimalni prečnik šipke (SP2): Ø 51 mm
Giedeywy Shopfx Adyst
• Brzina obrtanja vretena (SP1/SP2): 5.000 min⁻¹
• Motor vretena (SP1): 15/11 kW (15 min./kont.)
• Motor vretena (SP2): 7,5/5,5 kW (15 min./kont.)
• Stanice revolverske glave: 12 kom. (HD1) / 12 kom. (HD2)
• Motor za pogonski alat: 2,2 kW
• Obrtni moment pogonskog alata: 20 Nm
• Brzina pogonskog alata: max. 6.000 min⁻¹
• Hod kliznog nosača (X1/Z1): 195 mm / 380 mm
• Hod kliznog nosača (X2/Z2): 195 mm / 175 mm
• Hod slajda (Y1): 80 (± 40) mm
• Hod slajda (B): 450 mm