DMTG CKE6150Z
Godina proizvodnje
2008
Stanje
Polovno
Lokacija
Nemačka Nemačka
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
CNC lathe DMTG CKE6150Z
more Images
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
DMTG CKE6150Z
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
CNC lathe
Proizvođač:
DMTG
Model:
CKE6150Z
Godina proizvodnje:
2008
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Deutschland Nemačka
A19541566
Referentni broj:
INNO29510
Ažuriranje:
Opis
Prečnik obrade preko ležaja/poprečnog nosača: 500mm/280mm, maksimalna dužina obratka: 1500mm, hod X/Z ose: 280mm/1430mm, provrt vretena: 82mm, broj obrtaja: 2200 o/min, brzi pomak X/Z: 6m/10m/min, prečnik pinole: 75mm, hod pinole: 150mm, širina ležaja: 400mm, prečnik stezne glave: 250mm. Dimenzije mašine X/Y/Z: cca. 3350mm/1750mm/1650mm, težina: cca. 2700kg, upravljanje: Fanuc Series 0i Mate-TC. Dokumentacija dostupna. Mogućnost pregleda na licu mesta.