DURMA HD-TC 60170
Početna cena
Godina proizvodnje
2019
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Bayern Nemačka
Mašina za lasersko sečenje DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za lasersko sečenje
Proizvođač:
DURMA
Model:
HD-TC 60170
Godina proizvodnje:
2019
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Tehnički detalji
Model kontrolera:
Siemens 840D
Tip lasera:
vlaknasti laser
Snaga lasera:
2.000 W
Debljina lima (maks.):
8 mm
Ukupna težina:
20.000 kg
isporuka
Lokacija:
Bayern, Nemačka Nemačka – Udaljenost: oko 943 km
Dostupnost:
odmah nakon završetka aukcije
Uslovi isporuke:
EXW
Troškovi demontaže i utovara:
Preuzimanje na lokaciji:
besplatno
Troškovi isporuke:
Opis
Nema minimalne cene – garantovana prodaja najboljem ponuđaču!
DURMA laserska mašina za sečenje – kompletno opremljena!
TEHNIČKI DETALJI
Maksimalna debljina lima: 8 mm
Maksimalna debljina čelika: 8 mm
Maksimalna debljina prohroma: 4 mm
Maksimalna debljina aluminijuma: 6 mm
Maksimalni prečnik cevi: 170 mm
Maksimalna dužina cevi: 6.500 mm
Maksimalni prečnik okrugle cevi:
170 mm
Maksimalni kvadratni profil: 120 x 120 mm
Maksimalna pravougaona cev: 150 x 100 mm
Minimalni prečnik cevi (automatski): 20 mm
Minimalni prečnik cevi (ručno): 12 mm
Minimalna dužina cevi za obradu: 185 mm
Minimalna debljina zida za obradu: 0,8 mm
Maksimalna debljina zida za obradu (konstrukcioni čelik, 2 kW laser): 8 mm
Maksimalna debljina zida za obradu (nerđajući čelik, 2 kW laser): 4 mm
Maksimalna debljina zida za obradu (AlMg3, 2 kW laser): 6 mm
Ponovljivost: 0,05 mm
Maksimalna dužina profila: 6.500 mm
Minimalna dužina profila pri automatskom utovaru: 3.000 mm
Dužina za istovar (standard): 4.000 mm
Maksimalna težina profila: 37,5 kg/m
Maksimalni kapacitet utovara: 3.000 kg
Mogući profili za utovar: okrugli, kvadratni, pravougaoni, eliptični
DETALJI MAŠINE
Tip lasera: fiber laser
Proizvođač laserskog izvora: IPG
Snaga lasera: 2.000 W
Snaga: 2 kW (2,72 KS)
Model upravljača: Siemens 840D
Nivo automatizacije: Automatski
Način rada: električni
Dimenzije i težina
Dimenzije (D x Š x V): cca. 16.000 x 7.400 x 2.364 mm
Težina: cca. 20.000 kg
OPREMA
CE oznaka
Dokumentacija/priručnik
Jedinica za hlađenje
Prekidač za hitne slučajeve
Sistem za odsisavanje dima
Sigurnosna svetlosna barijera
Centralni sistem podmazivanja
Precitec Autofocus Procutter glava za sečenje F 150 (fokus)
Klima za elektro-ormar
Ručno punjenje
Ručno pražnjenje
Laser za pozicioniranje
Centralna jedinica za podmazivanje
Kutija za otpadne sitne delove
Osvetljen prostor za sečenje
IPG izvor lasera 2 kW
Kompaktna filter jedinica Vanterm
Automatski sistem utovara (6.500 mm)
Jedinica za istovar (6.000 mm)
Transportna traka za istovar, uključuje transporter za sitne delove (prema nazad)
Automatsko prepoznavanje rezne linije
Automatski sistem za merenje u realnom vremenu za centriranje stezne glave
Jedinica za doziranje kalcijum-karbonata
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Obrada plaćanja
Sporedni troškovi kupovine:
18 %
Uslovi plaćanja:
100% avansno plaćanje