Festo ADVU-50-25-A-P-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Kompaktni cilindar Festo ADVU-50-25-A-P-A
more Images
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Kompaktni cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
ADVU-50-25-A-P-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
A4119555
Referentni broj:
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Festo tip: ADVU-50-25-PA
-Piston: Ø 50 mm
-Piston šipka: Ø 16 mm
-Moždani udar: 25 mm
-Max. Pritisak: 10 bar