Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemačka
A4036842
Referentni broj:
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, pneumatski ovnovi, vazdušni ovnovi
-Tip: DNC-50-700-PPV-AQ
-Pritisak: max. 12 bar
-Moždani udar: 700 mm
-Prečnik klipa: 50 mm