Festo DNN-63-25-PPV-A Hub 25 mm
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DNN-63-25-PPV-A   Hub 25 mm
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DNN-63-25-PPV-A Hub 25 mm
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemačka
A19944320
Referentni broj:
Opis
-Proizvođač: Festo, standardni dvostruko delujući cilindar tip DNN-63-25-PPV-A
-Hod: 25 mm
-Klip: Ø 63 mm
-Klipnjača: Ø 20 mm
-Priključak: Ø 16 mm
-Maks. pritisak: 12 bar