L132RS-13A
Kompresor za šrafove
Gardner Denver
L132RS-13A
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2022
Stanje
Polovno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Halver
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Kompresor za šrafove
- Proizvođač:
- Gardner Denver
- Model:
- L132RS-13A
- Broj mašine:
- DD10059787001
- Godina proizvodnje:
- 2022
- Stanje:
- skoro kao nov (polovno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
- Radni sati:
- 5.000 h
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- Halver, Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
- Ukupna težina:
- 4.000 kg
- Ukupna dužina:
- 2.500 mm
- Ukupna širina:
- 1.400 mm
- Ukupna visina:
- 2.000 mm
- Snaga:
- 132 kW (179,47 KS)
- Pritisak (maks.):
- 13 bar
- Vrsta hlađenja:
- vazduh
Opis
Godpfx Aewhu U Ejdyoit
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Godpfx Aewhu U Ejdyoit
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2025
1 Oglas online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 173 2... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Enschede
1.414 km
Radionica Press
AYEL-TECHWP-HDS 100
AYEL-TECHWP-HDS 100
Mali oglas
Willich
1.358 km
Rotacioni sto za zavarivanje
LAMBERT - JOUTYPFB 40
LAMBERT - JOUTYPFB 40
Bitburg
Schneider DruckluftAM 11 - 10 B1
Tata
555 km
Compair L132SR 13A132kw 13bar 22,8m3/min