CNC bezcentrična mašina za okružno brušenje Ghiringhelli M100SP400
Prečnik obratka: 1–50 mm
Maksimalna dužina bočnog brušenja: 100 mm
Maksimalni prečnik brusnog točka: 406 mm
Minimalni prečnik brusnog točka: 260 mm
Širina brusnog točka: 80 mm
Brzina obrtanja novog brusnog točka: 2140 o/min
Brzina obrtanja istrošenog brusnog točka: 2579 o/min
Obimna brzina: 45 m/s
Indeksibilnost pogonskog točka: ±6°
Maksimalni prečnik pogonskog točka: 200 mm
Minimalni prečnik pogonskog točka: 80 mm
Brzina obrtanja pogonskog točka: 0–140 o/min
Gedpexz R U Eofx Aduebl
Brzina obrtanja oblačača: 200 o/min
CNC upravljanje: Siemens 810 GA3
Širina mašine: 3100 mm
Dubina mašine: 2700 mm
Visina mašine: 2000 mm
Ukupna masa: 2500 kg
Ukupna snaga: 12 kVA
Napajanje: 380 V/50 Hz
Hidraulički pritisak: 2–3 MPa
Pneumatski pritisak: 0,5 MPa
Ne preuzimamo odgovornost za tačnost, potpunost i aktuelnost podataka.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Prečnik obratka: 1–50 mm
Širina brusnog točka: 80 mm
Obimna brzina: 45 m/s
Gedpexz R U Eofx Aduebl
Širina mašine: 3100 mm
Dubina mašine: 2700 mm
Visina mašine: 2000 mm
Ukupna masa: 2500 kg
Ukupna snaga: 12 kVA
Napajanje: 380 V/50 Hz
Hidraulički pritisak: 2–3 MPa
Pneumatski pritisak: 0,5 MPa
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Gussago
803 km
Ghiringhelli M100 CNC-1A
GhiringhelliM100 CNC 1A
GhiringhelliM100 CNC 1A
Mali oglas
Iserlohn
1.307 km
Rotary indexing table polishing machine
HAU
HAU
Contamine-sur-Arve
1.102 km
Centerless brusilica CNC
GHIRINGHELLIM100
GHIRINGHELLIM100
Contamine-sur-Arve
Centerless brusilica CNC
GHIRINGHELLIM100
GHIRINGHELLIM100
Zuchwil
Automatski strug za obradu
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Offenbach an der Queich
Cilindrična mašina za mlevenje - Spoljašnjost
WMWSA6U x 3000
WMWSA6U x 3000
Dietzenbach
Mašina za neprekidno poliranje
HAUR60
HAUR60
Offenbach an der Queich
Mašina za obradu zupčanika metodom oblikovanja
LORENZSN 8 / 630
LORENZSN 8 / 630
Dietzenbach
Neprekidna rotaciona mašina za poliranje stolova
BULAMP81 - sofort verfügbar
BULAMP81 - sofort verfügbar
Austrija
662 km
CNC kočnice za štampu
KK KletzerCNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 6050 mm x 600 to, Y