HAAS EC 1600
Godina proizvodnje
2006
Stanje
Polovno
Lokacija
Kaufungen Nemačka
4 - Osa horizontalni obradni centar HAAS EC 1600
more Images
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
4 - Osa horizontalni obradni centar
Proizvođač:
HAAS
Model:
EC 1600
Godina proizvodnje:
2006
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Walburger Str. 8, 34260 Kaufungen, Deutschland Nemačka
Opis
1 polovni 4 osa horizontalna obradni centar
Napravi Haas
Tip EK 1600
Godina izgradnje 2006
Putovati
Ks-osa 1626 mm,
I-osa 1270 mm,
Z-osa 813 mm
Središnja linija vretena do stola 304 mm
Gsdpfxov N Di As Adusbl
vreteno SK 50
Maks. nominalna snaga 22.4 kV
Maks. brzina 7500 rpm
Maks. obrtni moment 460.0 Nm 700 rpm
Veličina tabele
Dužina 1626 mm
širina 914 mm,
T-slot širina 16.00 mm,
Središnja udaljenost T-slotova 125 mm
Broj T-slotova u osnovnoj opremi 7
Maks. nosivost na stolu (ravnomerno raspoređena) 4536 kg
Integrisani 4 osa (B osa)
Tabela 1626 mm k 813 mm
Prečnik stezne površine 762 mm
Podesivost: 360 °
Mak. rotacioni prečnik radnog predmeta 1270 mm,
Opterećenje tabele 4536.0 kg
Maks. nominalna snaga 3,7 kV
Rotacioni obrtni moment (kontinuirano) 2712 Nm
Reakcija 30 luk-sek
Odnos prenosa 500: 1
Kočioni obrtni moment 5423 Nm
Minimalna rezolucija 0.001 °
Tačnost prebacivanja ± 30 arc-sec
Ponovljivost 15 luk-sec
Brzi prelazi na B 36 ° / sec
Maks. brzina ishrane za mašinsku obradu B ose 36 ° / sec
Središnja linija vretena do stola 146 mm
Mak. brzina ishrane za mašinsku obradu u Ks, I, Z osi 12.7 m / min
Brzi prelazi na Ks 15,2 m / min
Brzi prelazi do I 15,2 m / min
Brzi prelazi na Z 15,2 m / min
osovinski motori
Menjač alata 30 ig brzina
Maks. prečnik alata (puna) 102 mm
Maks. prečnik alata (sekundarni slotovi prazni) 254 mm
Maks. dužina alata 508 mm