HARO STARLINE550
Godina proizvodnje
2008
Stanje
Polovno
Lokacija
Unterschleißheim Nemačka
Ploča oštrenje mašina HARO STARLINE550
more Images
HARO STARLINE550
HARO STARLINE550
HARO STARLINE550
HARO STARLINE550
HARO STARLINE550
HARO STARLINE550
HARO STARLINE550
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Ploča oštrenje mašina
Proizvođač:
HARO
Model:
STARLINE550
Godina proizvodnje:
2008
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija:
Unterschleißheim Nemačka
A20547235
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Prečnik brušenja: 160 mm
Razmak između šiljaka: 645 mm
Visina šiljaka: 320 mm
Upravljanje: SIN 840D
Brzina obrtaja: 27.000 o/min
x-osovina: 550 mm
y-osovina: 235 mm
z-osovina: 300 mm
A-osovina: 360°
C-osovina: 270°
Gsdpfxexxbzdo Aduobl
Ukupna potrebna snaga: 20 kW