CNC mašina za glodanje s šablonom HAUSER S40-400HAUSER
S40-400
CNC mašina za glodanje s šablonom HAUSER S40-400
HAUSER
S40-400
Godina proizvodnje
1996
Stanje
Polovno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Saint-Genix-les-Villages
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- HAUSER
- Model:
- Godina proizvodnje:
- 1996
- Stanje:
- veoma dobro (polovno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
- Lokacija:
- Le Jasmin, 73240 Saint-Genix-les-Villages, France
Pozvati
Tehnički detalji
- Udaljenost pomeranja ose X:
- 650 mm
- Radni hod Z-ose:
- 130 mm
- Ukupna visina:
- 2.750 mm
- Brzina pomaka po X-osi:
- 1 m/min
- Brzina pomaka po Y-osi:
- 1 m/min
- Brzina posmaka Z-ose:
- 12 m/min
- Širina stola:
- 630 mm
- Dužina stola:
- 770 mm
- Rastojanje od stola do centra vretena:
- 585 mm
- Vrsta ulazne struje:
- trofazni
- Nosivost stola:
- 500 kg
- Ukupna težina:
- 4.500 kg
- Putanja pomeranja W-ose:
- 500 mm
- Međustoni rastojanje:
- 750 mm
- Oprema:
- dokumentacija/priručnik
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A20995772
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
Opis
CNC KOORDINATNA BRUSILICA HAUSER S40-400
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
Hod X ose: 650 mm
Maksimalna brzina hoda X ose: 4000 mm/min
Radno posmično kretanje X ose: 0 - 1800 mm/min
Hod Y ose: 450 mm
Radno posmično kretanje Y ose: 0 - 1800 mm/min
Hod Z ose: 130 mm
Minimalna brzina hoda Z ose: 0.5 mm/min
Maksimalna brzina hoda Z ose: 12000 mm/min
Frekvencija hoda Z ose: maks. 4 Hz
Hod W ose: 500 mm
Planetarno obrtanje C ose: 5 - 250 obrtaja/min
Maksimalna brzina hoda W ose: 800 mm/min
Hod U ose (radijalno posmično kretanje): 5.5 mm
Razmak između stubova: 750 mm
Dužina radnog stola: 770 mm
Širina radnog stola: 630 mm
Razmak između brusnog motora i stola: 585 mm
Maksimalno opterećenje stola: 500 kg
Radni napon: 400 V
Težina: 4550 kg
DODATNE INFORMACIJE:
x1 HI-CUT paket uključuje:
-Zaštita radnog prostora
-Izduvni sistem sa elektrostatičkim filterom za vazduh
-Sistem protivpožarne zaštite (da se proceni od strane ovlašćenog lica)
-HTG-RWS-60 automatska jedinica za hlađenje sa trakastim filterom
x1 MSS (Multi-Senzorski Sistem) uređaj za detekciju alata
x1 T16 brusna turbina - brzina: 160.000 obrtaja/min - referenca: 164225
x1 nosač turbine sa filterom za upotrebu sa T10 i T16 turbinama - referenca: 166497
x1 međuprostorna ploča za poravnanje motora i turbina - referenca: 192940
x1 držač indikatora za centriranje rotora brusnog motora - referenca: 191790
x15 držača brusnih diskova
x1 kabl za brusni motor
Razni alati
Potpuna dokumentacija
Mašina je dostupna pod naponom na našoj lokaciji uz prethodnu najavu.
Gbsdeya Dz Rjpfx Aduel
Cena na upit, utovar na kamion je uključen.
Mogućnost isporuke širom sveta.
Podaci su prikupljeni po našem najboljem znanju, ali se ne može garantovati njihova potpuna tačnost.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
Hod X ose: 650 mm
Hod Y ose: 450 mm
Hod Z ose: 130 mm
Hod W ose: 500 mm
Razmak između stubova: 750 mm
Dužina radnog stola: 770 mm
Širina radnog stola: 630 mm
Radni napon: 400 V
Težina: 4550 kg
DODATNE INFORMACIJE:
x1 HI-CUT paket uključuje:
-Zaštita radnog prostora
x15 držača brusnih diskova
x1 kabl za brusni motor
Razni alati
Potpuna dokumentacija
Gbsdeya Dz Rjpfx Aduel
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Saint-Genix-les-Villages
1.141 km
CNC džig brusilica - HAUSER S40-400
HAUSERS40-400
HAUSERS40-400
Mali oglas
Jünkerath
1.293 km
Mašina za mlevenje
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V