VESTA-1000+ mit Palettenwechsler
Vertikalni obradni centar
HWACHEON
Godina proizvodnje
2019
Stanje
Polovno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Idstein
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Vertikalni obradni centar
- Proizvođač:
- HWACHEON
- Godina proizvodnje:
- 2019
- Stanje:
- veoma dobro (polovno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
- Lokacija:
- Walramstrasse 27, 65510 Idstein, Deutschland
Opis
TEHNIČKI DETALJI
Radni hod X ose: 1.000 mm
Radni hod Y ose: 550 mm
Radni hod Z ose: 500 mm
Radna površina stola: 1.100 mm x 500 mm
Brzina brzog hoda X/Y: 36 m/min
Brzina brzog hoda Z: 30 m/min
Radna posmična brzina: 24.000 mm/min
Opseg obrtaja: 12.000 obrt./min
Broj alata u magacinu: 30 kom
Prihvat alata: BT 40
Godoy Iztuopfx Adyjit
DETALJI MAŠINE
Upravljanje: Fanuc 0i
OPREMA
Transporter strugotine
Unutrašnje hlađenje alatom
HWACHEON automatski izmenjivač radnih komada
Broj mesta u magacinu: 8 paleta
Maksimalna veličina pravougaonog komada: 420 x 170 mm
Maksimalna veličina okruglog komada: 300 mm prečnika
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Radni hod X ose: 1.000 mm
Radni hod Y ose: 550 mm
Radni hod Z ose: 500 mm
Brzina brzog hoda Z: 30 m/min
Broj alata u magacinu: 30 kom
Prihvat alata: BT 40
Godoy Iztuopfx Adyjit
DETALJI MAŠINE
Upravljanje: Fanuc 0i
OPREMA
Transporter strugotine
Unutrašnje hlađenje alatom
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 6126 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Bühl
1.095 km
Mašina za mlevenje alata - Univerzalna
DECKELFP 4 A
DECKELFP 4 A
Mali oglas
Cuggiono
899 km
DOOSANDNM 350/5AX
DOOSANDNM 350/5AX
Nemačka
1.158 km
Machining Center - Univerzalni
DMGecoMill 635 V
DMGecoMill 635 V
Aukcija
Aukcija završena
Rheinland-Pfalz
CNC žičana EDM mašina
FANUCAlpha C 600 iB
FANUCAlpha C 600 iB
Brügg
5-osni obradni centar
HERMLEB 300
HERMLEB 300
Blumberg
DOOSANDNM 750 L II
DOOSANDNM 750 L II
Coevorden
Okretanje automatske letne
TAKAMAZ JapanXT-6 part loader
TAKAMAZ JapanXT-6 part loader
Wölzing-Fischering
578 km
Vertikalni centar za mahinacije
DMGDMC 1035V
DMGDMC 1035V