CNC strug
HYUNDAI HIT 15

Godina proizvodnje
2003
Stanje
Polovno
Lokacija
Mögglingen Nemačka
CNC strug HYUNDAI HIT 15
CNC strug HYUNDAI HIT 15
CNC strug HYUNDAI HIT 15
more Images
HYUNDAI HIT 15
HYUNDAI HIT 15
HYUNDAI HIT 15

Podaci o mašini

Oznaka mašine:
CNC strug
Proizvođač:
HYUNDAI
Model:
HIT 15
Godina proizvodnje:
2003
Stanje:
veoma dobro (polovno)

Cena i lokacija

Lokacija:
Serenwaldstr. 10, 73563 Mögglingen, Deutschland Nemačka
Pozvati

Detalji ponude

ID oglasa:
A22171592
Ažuriranje:
последњи пут дана 21.06.2026

Opis

Upravljanje Siemens 840D
Prečnik struganja 254 mm
Dužina struganja 500 mm
Prečnik stezne glave 210 mm
Dužina struganja 410 mm
Obrtaji vretena 4.500 min⁻¹
Revolver sa 8 alata
Ljdpfx Afozfx Tkovehk
Transporter strugotine

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.

Dobavljač

Registrovan od: 2011

57 Oglasi online

Trustseal icon
Pozvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavcima u kategoriji mašina. Na taj način možete dobiti veliki broj ponuda.
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

Telefon & Faks

+49 7174 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
CNC vrtenje i glodanje centar MAZAK QUICK TURN 20N
more images
Belgija Herk-de-Stad
1.414 km
CNC vrtenje i glodanje centar
MAZAKQUICK TURN 20N
Pozvati
Mali oglas
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
Univerzalna kružna brusilica, polovna TOS BHU 50x2000
more images
Nemačka Nürnberg
986 km
Univerzalna kružna brusilica, polovna
TOSBHU 50x2000
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A DAEWOO LYNX 200 A
more images
Danska Danska
1.665 km
Polovna CNC strugara DAEWOO model LYNX 200 A
DAEWOOLYNX 200 A
Pozvati
Mali oglas
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
Vertikalna obradni centar Deckel Maho DMC 100 V
more images
Poljska Wierzchowisko
909 km
Vertikalna obradni centar
Deckel MahoDMC 100 V
Pozvati
Mali oglas
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
Mašina za čišćenje delova Mafac Elba
more images
Nemačka Nemačka
1.158 km
Mašina za čišćenje delova
MafacElba
Pozvati
Mali oglas
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H MORI SEIKI SL-3H
more images
Švedska Švedska
1.940 km
Polovni CNC strug proizvođača MORI SEIKI, model SL-3H
MORI SEIKISL-3H
Pozvati
Mali oglas
Mašina za duboko bušenje / Retrofit 2023 IXION AUERBACH IA2 TLF-1200.4
more images
Nemačka Nemačka
1.214 km
Mašina za duboko bušenje / Retrofit 2023
IXION AUERBACHIA2 TLF-1200.4
Pozvati
Mali oglas
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
CNC - bušilica TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
more images
Nemačka Halberstadt
1.199 km
CNC - bušilica
TOS VARNSDORFWHN 13 CNC
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa CHIRON - WERKE GMBH & Mill 800 FA
more images
Nemačka Nemačka
1.101 km
Obradni centar - Univerzalni - 5 osa / 5 osa
CHIRON - WERKE GMBH &Mill 800 FA
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
CNC lathe HURCO TM6
CNC lathe HURCO TM6
CNC lathe HURCO TM6
CNC lathe HURCO TM6
CNC lathe HURCO TM6
CNC lathe HURCO TM6
CNC lathe HURCO TM6
more images
Ennepetal
1.319 km
CNC lathe
HURCOTM6
Provereni trgovac
Pozvati