KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
Godina proizvodnje
1997
Stanje
Polovno
Lokacija
Strassberg Nemačka
Automatska mašina za udaranje KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
more Images
YouTube video
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Automatska mašina za udaranje
Proizvođač:
KAISER
Model:
KSTU 1250-12.5-3PR
Broj mašine:
150069
Godina proizvodnje:
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija prodavca:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Nemačka Nemačka
Opis
Pritisna snaga: 125 t
Podešavanje hoda klipa: 30 - 120 mm
Podešavanje klipa: 100 mm
Ugradna visina (donji hod, gornje podešavanje): 450 mm
Razmak između stubova L-D: 1.290 mm
Razmak između stubova bočno: 450 mm
Radna površina stola cca: 1.250 x 800 mm
Radna površina klipa cca: 1.250 x 650 mm
Prolazni otvor u stolu: 1.050 x 260 mm
Broj hodova u minuti: 30 - 220 min-1
Visina stola iznad poda: 1.200 mm
Potrebna snaga: 39 kW
Visina iznad poda cca: 3.800 mm
Dimenzije DxŠxV: 3.500 x 2.200 x 3.800 mm
Težina mašine cca: 21,5 t
Standardna oprema
Elektronska zaštita od preopterećenja
Pneumatska spojka
2 klipnjače
Siemens S7 upravljanje
Dodatna oprema
Tračna makaza AI 40
Gsdpeuqdhwjfx Aduebl
Maks. sila rezanja 10 t
Maks. debljina trake 4 mm
Maks. širina trake 400 mm
Poprečni presek trake 600 mm²
Automatizacija
Kaiser uvlačni uređaj KWV 400
Maks. širina trake 400 mm
Visina ulaza trake iznad stola 120 - 300 mm