Kalmar DCE 120 - 12
EXW VB plus PDV
Godina proizvodnje
2006
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Gau-Algesheim Nemačka
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
Kamiona Kalmar DCE 120 - 12
more Images
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Kalmar DCE 120 - 12
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Kamiona
Proizvođač:
Kalmar
Model:
DCE 120 - 12
Broj mašine:
T33302.0010
Godina proizvodnje:
2006
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
8.712 h
Cena i lokacija
EXW VB plus PDV
Izdavanje:
moguće je
Lokacija:
Max-Planck-Straße 23, 55435 Gau-Algesheim, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
12.000 kg
Visina dizanja:
3.000 mm
Tačka opterećenja:
1.200 mm
Vrsta goriva:
gas
Tip jarma:
dupleks
Građevinska visina:
3.200 mm
Proizvođač motora:
GM
Tip prenosa:
automatski
DGUV sertifikovan do:
Širina nosivog rama viljuškara:
2.500 mm
Dužina viljuške:
2.450 mm
Tip prednje gume:
pneumatske gume (napunjene vazduhom)
Ukupna visina:
3.200 mm
Ukupna širina:
2.550 mm