Kellenberger 600-U
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Bienne Švajcarska
Cilindričnog mašine za brušenje Kellenberger 600-U
more Images
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Kellenberger 600-U
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Cilindričnog mašine za brušenje
Proizvođač:
Kellenberger
Model:
600-U
Broj mašine:
32461/2384
Stanje:
generalno remontovan (polovan)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Rte de Soleure 145, 2504 Bienne, Schweiz Švajcarska
A3877092
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 01.09.2025
Opis
Производно порекло Швајцарски Напон 380/50/3 Нето тежина 4900 лбс Димензије 121 к 69 инча ТЕХНИЧКИ ПОДАЦИ Номинална удаљеност између центра 600 мм Макс. растојање између средишта, потпорња и потпорња 750 мм Висина центара, стандардно 125 мм Висина центара помоћу подизних блокова за рад главе главе и поткове 175 = ᐳ 250 мм Макс. пречник љуљачке са 125 мм висине средишта 250 мм Макс. пречник љуљања са подизним блоковима 350 = ᐳ 500 мм Стол се окреће са сваке стране 10 ° Макс. дужина површинског брушења (ширина = 200 мм) 900 мм Брзина стола бескрајно одржива хидрауличким погоном, приближно .. 6 м / мин Застој преокрета стола 0 - 5 сек. Брусни точак за циклично брушење (пречник к ширина к рупа) 350 / 400к50к127мм Брусилица за површинско брушење пречник к ширина к рупа 250 к 13 к 76 Брзина вретена брусилице 1500/1700/2200/3600 Окретачи главе брусилице 270 ° са индексом Зауставите сваки 90 ° Вертикално кретање главе брусилице, висина средишта -350 мм Попречно померање главе брусилице 285 мм Брзи напред и повлачење главе кормила 40 мм Међусобно убацивање по преокрету стола 0,001-0,03 мм / диа Заштићено за понирање мљевење 0-0,9 мм / диа Микро-коректор доводног материјала, 1 подела бројчаника 0,001 мм / диа Закретање радне снаге 360 ° радне брзине бесконачно одрживе, нормалне / посебне 20-400 / 10-400 Унутрашњи конус узглавља / репа 5/3 Морсеов мотор брусног точка, цца. 4 ХП грешке и пропусти су изузети подаци наведени без обавеза