Kleinschmidt KF22F-100
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Hidraulični cilindar Kleinschmidt KF22F-100
more Images
Kleinschmidt KF22F-100
Kleinschmidt KF22F-100
Kleinschmidt KF22F-100
Kleinschmidt KF22F-100
Kleinschmidt KF22F-100
Kleinschmidt KF22F-100
Kleinschmidt KF22F-100
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Hidraulični cilindar
Proizvođač:
Kleinschmidt
Model:
KF22F-100
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemačka
A20233645
Referentni broj:
Opis
Hidraulični cilindar, pomoćni cilindar, hidraulički klip, pritisni klip
-Proizvođač: Kleinschmidt, dvodelujući hidraulični cilindar, hod 25 mm
-Tip: KF22F-100
-Klip: Ø 100 mm
-Klipnjača: Ø 56 mm
-Navoj klipnjače: M45x1 mm
-Ukupna dužina u izvučenom stanju: 355 mm
-Radni pritisak: maks. 210 bar
-Količina: 1 komad na stanju
-Cena: po komadu
-Dimenzije: Ø 243 x 330 mm
Gbedpfx Aoxltqqsdujl
-Težina: 36 kg/kom.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2002
12.975 Oglasi online
Trustseal icon
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Testera benda Mössner SSF 520
Testera benda Mössner SSF 520
more images
Nemačka Langwedel
1.376 km
Testera benda
MössnerSSF 520
Mali oglas
Nemačka Sachsenheim
1.071 km
Radionica Snaga Jedinica Hidraulični Snaga Jedinica
Holzhäuer Hydraulik & Maschienbau GmbHHAW07.5-2-22-T96
Provereni trgovac
Skijack samohodna radna platforma Skyjack SJ6832RT
Nemačka Schlitz
Skijack samohodna radna platforma
SkyjackSJ6832RT
Hidraulični Hydraulikaggregat 5,5kw 300bar Parker PV032R pump
Mađarska Tata
555 km
Hidraulični
Hydraulikaggregat 5,5kw 300barParker PV032R pump
Ravni kamioni Iveco DAILY 70C18H
Mađarska Ágfalva
598 km
Ravni kamioni
IvecoDAILY 70C18H
Hidraulična jedinica 7,5 kW/1440 o/min Rexroth Hydronorma 1PV2V-16/50RA01 MC160A
Nemačka Wiefelstede
Hidraulična jedinica 7,5 kW/1440 o/min