LANUSS LSP-L1350
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo
Lokacija
Strassberg Nemačka
Mašina za zaokruživanje ivica i deburiranje LANUSS LSP-L1350
more Images
YouTube video
LANUSS LSP-L1350
LANUSS LSP-L1350
LANUSS LSP-L1350
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za zaokruživanje ivica i deburiranje
Proizvođač:
LANUSS
Model:
LSP-L1350
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija prodavca:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Nemačka Nemačka
Opis
Maks. širina prolaza: 1350 mm
Obrađivačka debljina lima: 0,5 - 80 mm
Beznačajni posmak: 0,5 - 6 m/min
Dimenzije brusne trake: 1910 x 1350 mm
Dimenzije četkastih elemenata: 300 x 400 mm
Brzina kretanja brusne trake: 12 m/s
Broj planetarnih glava sa četkama: 8 kom.
Gjdpfxsygx A No Aduebl
Brzina četkastih elemenata: 8-26 m/s
Broj obrtaja četkastih elemenata: 1-15 o/min
Preciznost podešavanja debljine materijala: 0,01 mm
Dužina: 3800 mm
Širina: 2300 mm
Visina: 2400 mm
Težina mašine: 5500 kg
Ukupna priključna snaga: 49,5 kW
Standardna oprema
Konfiguracija mašine: 1. stanica: brusna traka; 2. stanica: četkasti elementi
Ukupna priključna snaga: Motor brusne trake: 15 kW; Motor četki: 11 kW; Motor ulazne trake: 4 kW; Motor za vakuumsko usisavanje: 15 kW; Frekventni regulator za rotirajuće četke: 15 kW
Dodatna oprema
Opcioni način ubacivanja materijala:
1. Ubacivanje sa transportom putem permanentnog magneta – pogodno za radne komade od čelika, minimalna veličina radnog komada ≥ 30 mm × 30 mm
2. Ubacivanje transportom putem vakuuma i podpritiska – pogodno za limove od nerđajućeg čelika, bakra, aluminijuma i drugih nemagnetskih materijala, minimalna veličina radnog komada ≥ 50 mm × 50 mm