MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR3C00
Servo-zupčasti motor 0,8 kW, 49,7 obr/min
Lenze
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- Lenze
- Godina proizvodnje:
- 2019
- Stanje:
- veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A20414525
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
Opis
Servomotor, motor sa menjačem, elektromotor
-Proizvođač: Lenze, servomotor sa menjačem
Gbjdpsxtab Sofx Aduol
-Brzina: 49,7 o/min
-Motor: Tip MCA 10140-RS0B0
-Napon: 390 V / 140 Hz
-Snaga: 0,80 kW
-Menjač: Tip G50BH121MVAR3C00 i=79,507
-Osovina: Ø 25 x 50 mm
-Količina: 6 komada motora sa menjačem dostupno
-Cena: po komadu
-Dimenzije: 485/160/H150 mm
-Težina: 12,9 kg/kom.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Gbjdpsxtab Sofx Aduol
-Brzina: 49,7 o/min
-Motor: Tip MCA 10140-RS0B0
-Napon: 390 V / 140 Hz
-Snaga: 0,80 kW
-Osovina: Ø 25 x 50 mm
-Cena: po komadu
-Dimenzije: 485/160/H150 mm
-Težina: 12,9 kg/kom.
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Wiefelstede
1.439 km
Servo-motor sa menjačem 0,8 kW 144 o/min