Dvostrana mašina za nanošenje lepka OSAMA S2R-1000
Giedpfx Ajyvpkwedyot
Radna širina: 1000 mm
Min./maks. visina prolaza: 0-90 mm
Prečnik nanošajućih valjaka: 185 mm
Brzina pomaka: 18 m/min
Snaga motora: 0,37 kW
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Giedpfx Ajyvpkwedyot
Radna širina: 1000 mm
Brzina pomaka: 18 m/min
Snaga motora: 0,37 kW