RUCHSER RU-BM-3000 (Option 3500)
Stanje
Novo
Lokacija
Nemačka Nemačka
Hardverski centar RUCHSER RU-BM-3000 (Option 3500)
more Images
YouTube video
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Hardverski centar
Proizvođač:
RUCHSER
Model:
RU-BM-3000 (Option 3500)
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
Deutschland Nemačka
A16725696
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 23.04.2026
Opis
Ležaj za okove da
Radna širina 3000 (3500) mm
Zakretanje da
Ruchser RU-BM-3000 (opcija: 3500) sto za montažu krila
-----
Opis proizvođača:
Pozicija 1.0 Artikal 0610000 RU-BM-3000
Sto za montažu krila, za krila do maks. 2500 mm visine
sa RU-SH, specijalni odvijač dužine 3000 mm,
širine 1400 mm, nagib radne platforme
Gbjdet Tq Aajpfx Aduol
ručno podesiv. Radna širina 2500 mm
Priprema za makaze ili klešta za okove.
10 kom rotirajućih nosača za kačenje
krila, potpuno pneumatski preklopivi
radi lakšeg pomeranja krila po površini stola.
Uređaj za merenje dužine okova za krila
za konstantan i promenljiv/središnji položaj ručke
i bilo koju visinu ručki za već unapred izbušena
krila, kolor-umarene oznake za okove.
Visina nosača podesiva na graničniku na 50 ili 60 mm.
RU-SH, specijalni pneumatski odvijač sa
kontrolom dubine na šinskom nosaču,
sigurnosna kontrola, pneumatsko podešavanje visine,
uređaj za automatsko dodavanje šrafova sa automatskim isključivanjem rezervoara,
ručna dopuna za drugu dužinu šrafa na specijalnom odvijaču, dodatna oprema.
RA-8, revolver graničnik za 8 nivoa šrafljenja montiran na šinski nosač.
RA-4 šina za nosače, dubinski ručno podesiva levo i desno
sa po jednim četvorostranim revolver graničnikom.
PSF - Pneumatski stezač krila ka bočnim graničnicima.
Radna visina podesiva od 900 do 1000 mm.
Molimo navedite da li kao podlogu želite filc, kliznu ili četkastu letvu.
Pozicija 1.1 Artikal 6315
RU-BM-... podešeno prema zahtevu korisnika za okove
Pozicija 1.2 Artikal 0500000
Držač prilagođen kupčevim kleštima/ makazama za okove.
Za montažu klešta ili makaza za okove drugih proizvođača na sto za montažu krila.
Molimo kod porudžbine navesti proizvođača!
-----
Cena RU-BM-3000 u navedenoj varijanti iz fabrike: na upit!
Opcije ležajeva za okove za RU-BM-3000:
Artikal 0630000 RU-BL-30/30 fiksni ležaj za okove
montiran iznad stola za montažu krila,
dužina 3100 mm, dubina 1250 mm, sa 3 police po 10 odeljenja
odvojena pregradama.
Artikal 0710000 RU-SBL3000/30 samostojeći ležaj za okove,
dužina 3100 mm, dubina 1250 mm, visina 2050 mm,
ram sa prednje strane bez nosača,
30 odeljenja, u jednom redu po 10 komada odvojenih pregradama
i gornjom kontinuiranom policom, veličina odeljenja: širina 280 mm, visina 150 mm.
Dužina kraka 120x120 mm; nagib cca. 3°
Prednja ivica podloge je savijena nagore 5 mm
da bi se sprečilo slučajno izbacivanje.
2 kom levo i 2 kom desno ispod prve police
ležaja za okove.
Doplata za RU-BM-3500
Artikal 0610300 RU-BM-3500 sto za montažu krila za krila do maks. 3000 mm visine
sa RU-SH, specijalnim odvijačem dužine 3500 mm,
širine 1400 mm, nagib radne platforme ručno podesiv
širina otprilike 3000 mm.