Schaublin 102 N
Stanje
Polovno
Lokacija
Nemačka Nemačka
Precizni strug za obradu Schaublin 102 N
more Images
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Precizni strug za obradu
Proizvođač:
Schaublin
Model:
102 N
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
, Nemačka Nemačka
Opis
Schaublin 102 N,
Broj mašine BL 329218,
Godina proizvodnje cca 1998,
Gsdpfsy Hip Ijx Adyjit
Visina centara 102 mm,
Razmak između centara 375 mm,
Maks. prečnik obrade iznad postolja 200 mm,
Maks. prečnik obrade iznad nosača 120 mm,