Furnirska testera Scheer FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Bruchsal Nemačka
Furnirska testera Scheer FM6-6100A SCHEER FM6-6100A
more Images
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Proizvođač:
SCHEER
Model:
FM6-6100A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Bruchsal Nemačka
A21868258
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 06.05.2026
Opis
Dužina reza 6.100 mm
Dužina ~ 7.260 mm
Širina ~ 1.230 mm
Visina ~ 1.550 mm