Schmid Energy Solutions UTSL-150T
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Hochfelden Švajcarska
Sistem grejanja Schmid Energy Solutions UTSL-150T
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sistem grejanja
Proizvođač:
Schmid Energy Solutions
Model:
UTSL-150T
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
VB plus PDV
Lokacija:
Steigstrasse 1, 8182 Hochfelden, Schweiz Švajcarska
Opis
Grejni kotao na prodaju. Preuzimanje moguće od februara 2026.
Nazivna toplotna snaga: 150 kW
Opseg toplotne snage sagorevanja: 45–150 kW
Gijdpfjx At Nbex Adyot
Zapremina kotlovske vode: 370 litara
Klasa kotla: 3
Maksimalni radni pritisak: 3,0 bara
Maksimalna radna temperatura: 90°C
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2025
5 Oglasi online
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+41 44 86... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Sistem grejanja Ewi-Therm Optimal-E 6, 170kW
more images
Nemačka Winnweiler
1.169 km
Sistem grejanja
Ewi-ThermOptimal-E 6, 170kW
Provereni trgovac
Mali oglas
Sistem grejanja Ewi-Therm Optimal-E 4, 116kW
Nemačka Winnweiler
1.169 km
Ewi-ThermOptimal-E 4, 116kW