SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
Stanje
Novo
Lokacija
Velen Nemačka
Zavarivanje tabele SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
more Images
SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Zavarivanje tabele
Proizvođač:
SIEGMUND
Model:
750V - 1,0 x 1,0 /22
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
Velen-Ramsdorf (46342) Nemačka
A5264703
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 16.08.2024
Opis
dužina stola 1000 mm
širina tabele 1000 mm
visina stola 850 mm
Vertikalni udar 50 mm
težina mašine ca. 0,3 t
dimenzije 1,0 x 1,0 x 0,85 m
Gbsdjgazl Uspfx Aduel
Sto za zavarivanje "SIEGMUND Professional 750 + plazma nitrided"
je napravljen od visokokvalitetnog čelika S355J2 + N i plazma je nitridiran.
Surface hardness max. 750 Vickers.
Sto ima materijalnu debljinu oko 17-19.0mm.
Rupe imaju prečnik od 16mm.
Raspored rupa u koordinatnoj mreži od 50 mm na vrhu stola,
Bočni zidovi 150mm sa paralelnim rasporedom rupa u mreži od 25 mm.
Ukljuиujuжi i osnovnu opremu. Visina tabele 850mm
Prikazani pribor je opcionalan.
Cena plus pakovanje i prevoz.
Ostale raspoložive dimenzije.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2003
789 Oglasi online
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+49 2863 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Zavarivanje tabele SIEGMUND 750V - 3,0 x 1,5 /22
more images
Nemačka Velen
1.385 km
Zavarivanje tabele
SIEGMUND750V - 3,0 x 1,5 /22
Mali oglas
Mašina za bušenje cevi / Mašina za kosu bušilicu NS Maquinas TDM100
Nemačka Dietzenbach
1.148 km
Mašina za bušenje cevi / Mašina za kosu bušilicu
NS MaquinasTDM100
Sto za zavarivanje SIEGMUND 750V - 2,0 x 1,0 /22