SIEGMUND 750V - 1,5 x 1,5 / 28
Stanje
Novo
Lokacija
Velen Nemačka
images icon
Još nisu postavljene slike na mreži.
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sto za zavarivanje
Proizvođač:
SIEGMUND
Model:
750V - 1,5 x 1,5 / 28
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
Velen-Ramsdorf (46342) Nemačka
A10693328
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 16.08.2024
Opis
Dužina stola 1500 mm
Gisdpfxemhm Aue Aduot
Širina tabele 1500 mm
Visina stola 850 mm
Podešavanje visine 50 mm
Težina mašine oko 0,8 t
Dimenzije L x W x H 1.5 x 1.5 x 0.9 m
Sto za zavarivanje "SIEGMUND Professional 750 + plazma nitrided"
je napravljen od visokokvalitetnog čelika S355J2+N i plazma je nitridiran.
Surface hardness max. 750 Vickers.
Sto ima materijalnu debljinu oko 24,5-27mm.
Rupe imaju prečnik od 28mm.
Raspored rupa u koracima od 100 mm na stolnom tanjiru.
paralelni raspored rupa u koracima od 50 mm sa strane.
Incl. osnovna oprema za stopala. Opcionalni pribor na slici.
Citat cene plus ambalaža i transport.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2003
789 Oglasi online
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+49 2863 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Zavarivanje tabele SIEGMUND 750V - 3,0 x 1,5 / 28
more images
Nemačka Velen
1.385 km
Zavarivanje tabele
SIEGMUND750V - 3,0 x 1,5 / 28
Mali oglas
Mašina za bušenje kolone MIOTAL SB 30 SVG
more images
Nemačka Mindelheim
912 km
Mašina za bušenje kolone
MIOTALSB 30 SVG
Provereni trgovac
Sto za zavarivanje SIEGMUND 750V - 3,0 x 1,5 / 28
Nemačka Velen
1.385 km
Sto za zavarivanje
SIEGMUND750V - 3,0 x 1,5 / 28
Četiri vilicu chuck RÖHM Gr. 300
Nemačka Wiesbaden
Četiri vilicu chuck
RÖHMGr. 300
Provereni trgovac
Mašina za bušenje kolona MIOTAL® SB 35 SG
Nemačka Mindelheim
912 km
Mašina za bušenje kolona
MIOTAL®SB 35 SG
Иak ROTO RECORD DH 250x4
Иak ROTO RECORD DH 250x4
Nemačka Tönisvorst
Иak
ROTO RECORDDH 250x4
Chuck adaptera
Wiesbaden
Chuck adaptera
Čak sa četiri vilice Arowa Nr.8
Nemačka Tönisvorst
Čak sa četiri vilice
ArowaNr.8
Meso ROTO RECORD 250x4
Meso ROTO RECORD 250x4
Nemačka Nemačka
Meso
ROTO RECORD250x4
četvorokraki stegač RÖHM 315  + 250 mm
Nemačka Schwabach
976 km
četvorokraki stegač
RÖHM315 + 250 mm