SPINNER TC110L-MCY
FCA Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2007
Stanje
Polovno
Lokacija
Traunstein Nemačka
Centar za struganje i glodanje sa C/Y osom SPINNER TC110L-MCY
more Images
YouTube video
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Centar za struganje i glodanje sa C/Y osom
Proizvođač:
SPINNER
Model:
TC110L-MCY
Godina proizvodnje:
2007
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
FCA Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Traunstein, Deutschland Nemačka
Opis
SPINNER TC110L-MCY
Godina proizvodnje: 2007
Upravljač: SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230 mm (-115/+115 mm)
Z – 1.840 mm
C-osovina
Prečnik obrtanja do 690 mm
Vreteno 26 kW sa 2 brzine menjača
Brzine obrtaja do 3.200 o/min.
Provrt vretena 110 mm
Oprema:
Pogonjeni alati do 4.000 o/min
VDI 50 prihvati
Hidraulična luneta proizvođača SMW
Hidraulična trolisna stezna glava proizvođača SMW prečnika 315 mm