WINTER VS-3000-16
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novo
Lokacija
Leipzig Nemačka
Lepljenje zvezda WINTER VS-3000-16
more Images
WINTER VS-3000-16
WINTER VS-3000-16
WINTER VS-3000-16
WINTER VS-3000-16
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Lepljenje zvezda
Proizvođač:
WINTER
Model:
VS-3000-16
Godina proizvodnje:
2025
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Leipzig Nemačka
A18572896
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Dimenzije (dužina/širina/visina): 4400 x 5000 x 3700 mm
Težina: 4500 kg
Ukupna potrebna snaga: 3,8 kW
Verleimstern VS-3000-16
Lepljeno drvo se postavlja u stezne jedinice koje se nalaze na beskonačnom lancu svake etaže, a podešavanje na različite dimenzije obradaka je brzo i lako. Verleimstern je projektovan za debljinu materijala od 25 do 90 mm. Za manje ili veće debljine potrebno je koristiti dodatne pritisne elemente (15 – 25 mm). Stezne jedinice se mogu zatezati ručno, ručno vođenim hidromotorom ili automatski vođenim hidromotorom.
Tehničke karakteristike:
- Radna dužina: 3000 mm
- Radna širina: 1250 mm
- Debljina materijala: 25–90 mm
- Broj etaža: 16
- Broj steznih jedinica po etaži: 8
- Priključak za vazduh: 8 bar, 1/2"
- Motor za rotaciju: 0,55 kW
- Pritisak po steznoj jedinici: 1–12 kN
- Maksimalno opterećenje po etaži: 150 kg
- Pneumatski elementi: Camozzi
- Električna oprema: Telemecanique
Gsdpfxev A Hxas Aduebl
- Reduktor motor: Watt
- Stezne jedinice sa zazoricama
- Zaštitna ograda
- Hidraulična jedinica
- Protok pumpe: 6,3 l/min
- Snaga hidromotora: 3,0 kW
- Hidraulični rezervoar: 50 l
- Maksimalni pritisak hidrauličnog motora: 110 bar
Transportne dimenzije:
- 3800 x 2400 x 2200 mm, 1400 kg
- 4400 x 1600 x 2000 mm, 950 kg
- 1600 x 1600 x 800 mm, 900 kg
- 1600 x 1600 x 800 mm, 900 kg
Montažne dimenzije (D x Š x V): 4400 x 5000 x 3700 mm