WMT P-2400 x 1200+
Stanje
Novo
Lokacija
Velen Nemačka
Sto za zavarivanje WMT P-2400 x 1200+
more Images
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sto za zavarivanje
Proizvođač:
WMT
Model:
P-2400 x 1200+
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
Velen-Ramsdorf (46342) Nemačka
A17517473
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 25.10.2024
Opis
Dužina stola 2400 mm
Širina stola 1200 mm
Visina stola 850 - 900 mm
Težina mašine cca. 0, 65 t
Dimenzije D k Š k V 2,4 k 1,2 k 0,95 m
Tabela za zavarivanje / rupa tabela:
Prečnik rupe: 28mm
Gjdsu Aw Sbjpfx Aduobl
Tabela je izrađena od 15mm debljine, visoko legiranog čelika S355 JR T = 15
Površina je neobrađena.
Bočni zidovi 165mm
Rebrasta donja strana za pojačanje.
uklj. sprat za skladištenje
Dodatna oprema opciono!!
Površina ravnost 0.2 - 0.4mm do 1000mm.
- Sa fioke jedinice
- Rešetka polica
- Teški točkići upravljivi
Istrošeni pribor za zavarivanje nije uključen !!
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2003
789 Oglasi online
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+49 2863 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Sto za zavarivanje WMT P-2400 x 1200 EG
more images
Nemačka Velen
1.385 km
Sto za zavarivanje
WMTP-2400 x 1200 EG
Mali oglas
TIG aparat za varenje JASIC TIG 200P PFC
Nemačka Velen
1.385 km
TIG aparat za varenje
JASICTIG 200P PFC
Zavarivanje tabele WMT P-2400 x 1200
Zavarivanje tabele
WMTP-2400 x 1200
Krovni kran, halanski kran, šina 14260mm ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5t ELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Nemačka Gondelsheim
Krovni kran, halanski kran, šina 14260mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Razbijač rolni LITech RC 200 - 3kW
Austrija Fohnsdorf
621 km
Razbijač rolni
LITechRC 200 - 3kW