Pcm Et1-40 Ø 12 Mm na prodaju (113.882)
Wiefelstede Klešta za rezanje
PCMET1-40 Ø 12 mm
Wiefelstede Kliješta za urezivanje 4 komada
PCMET1-40 Ø9/10/12 mm
Wiefelstede Klešta za rezanje
PCMET1-32 Ø 10 mm
Wiefelstede Čelično uže za sajlu 1,6 t
StahlØ 12 mm 40 m
Wiefelstede Čelično uže za vitlo 1,6 t
StahlØ 12 mm 40 m
Coevorden Mašina za lasersko sečenje
AorePG6020 12 Kw ( one the way 40 mm )
Neukamperfehn Razdelnik kupea za rafove
SSI Schäfer / R3000 /APH 340 / Ø 12 mm
Wymysłów Držači za glodanje SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mm
uchwytów frezarskich SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mmuchwytów frezarskich SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mm
Wymysłów Digitalni mikrometar Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Wymysłów GARANT SK40-12-50 držači sa VHM glodalima · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 o/min
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpmOprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Austrija Fiber laser
KK-IndustriesLaser Fiber FLC-P 2040 12 kW + 220 mm Rohrschneid
Wiefelstede Glava za izvlaku MK5
unbekanntØ 120-140 mm
Wiefelstede Rezna glava
Sandvik CoromantR290-160Q40-12M Ø 160 mm
Wiefelstede Pogledaj ga tanjir
StahlØ 1240 mm
Wiefelstede Glava za rezanje SK50 2 komada
Sandvik Coromant490-125Q40-14M Ø 125 mm
Wiefelstede Alat za presovanje
unbekanntAufnahme Ø 40 mm
Wiefelstede Collet rukavi 23 komada
unbekanntØ 8-40 mm
Wiefelstede Collet rukavi 17 komada
unbekanntØ 10-40 mm
Stahl**Ø 12 mm 43 m
Wiefelstede Stezne čaure, 81 komad
WahlØ 4/5/6/8/10/12 mm
Pegnitz Jedinice za plastifikaciju kompletne
DemagDemag Plastifiziereinheit IU440, Ø 40 mm
Wiefelstede Set prstenova adaptera "Milling Mounts"
Wiefelstede Držač za mlevenje SK50 5 komada
unbekanntSK50 Ø 12/14/16 mm
Wiefelstede Držač za okretanje alata 17 komada
Sandvik CoromantC4- Aufnahme: Ø 40 mm
Wiefelstede Markica za pik-ap
PeddinghausAufnahme Ø 40 mm