MAN TG 360A
6x2 - Godina 2002
DIZEL / Euro 3
316.700 km
Manuelni menjač / Zapremina 11.967 / 265 kW
Dozvoljena ukupna masa: 26.000 kg
Nosivost: 11.900 kg / Međuosovinsko rastojanje: 4.500 mm
Oprema:
- Klima uređaj
Nadgradnja:
- Fiksna platforma 6000x2550xvisina poda 1140 mm
- Dizalica FASSI F240 AC / F260 ACXP.24 + teleskopska ruka sa 3 segmenta
* 4 stabilizatora
* Radio
Gjdpfx Adjy N A Ucousit
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
6x2 - Godina 2002
DIZEL / Euro 3
316.700 km
Oprema:
- Klima uređaj
Nadgradnja: