SIEGMUND 16, PROF 750 2000x1000 - SET 3
Stanje
Novo
Lokacija
Niederlangen Nemačka
Sto za stezanje SIEGMUND 16, PROF 750 2000x1000 - SET 3
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sto za stezanje
Proizvođač:
SIEGMUND
Model:
16, PROF 750 2000x1000 - SET 3
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija prodavca:
Fresenburger Weg 4, 49779 Niederlangen, Nemačka Nemačka
A19924390
Referentni broj:
Ažuriranje:
последњи пут дана 05.09.2025
Opis
Dužina stola: 2000 mm
Širina stola: 1000 mm
Visina stola (bočna površina): 100 mm
Težina: 354 kg
Ovlašćeni SIEGMUND distributer – svi artikli dostupni!
Opis proizvoda:
- visokokvalitetni čelik S355J2+N sa plazma-nitro-karburacijom
- debljina materijala cca 11,5 – 13 mm
- rupa Ø 16 mm
Gbsdjxabqhepfx Aduel
- raster površinskih rupa 50x50 mm
- uglovi, ivice i rupe zaobljeni
- visina bočnog zida 100 mm
- razmak rupa na bočnom zidu 25 mm
- uključena skala na površini
- konstrukcija ojačana rebrima
- raster-linije omogućavaju preciznu montažu
Zavarivački stolovi standardno su opremljeni skalom.
Poseban set – uključuje set alata 16er 3
Izvedba sa plazma-nitro-karburacijom (plasmanitirana):
- zaštita od rđe / ogrebotina / prijanjanja varioničkih prskotina
- otpornost na koroziju / veća nosivost
Oprema:
- sistem rupa 16er / dimenzije 2000 x 1000 x 100 mm